Zaślepki

Wojtplast to producent i sklep internetowy, dostarczający wysokiej jakości zaślepki plastikowe. To niewielkie elementy z tworzyw sztucznych, tworzące zakończenia elementów stalowych, wykorzystywane w wielu branżach i produktach konsumenckich. Zaślepka z tworzywa osłania niebezpieczne, ostre krawędzie, dzięki temu unikamy czaso- i praco-chłonnego procesu obróbki zakończeń profili lub otworów z praktycznie każdego materiału, takiego jak stal, aluminium lub tworzywo sztuczne.

Znajdują one szerokie zastosowanie w różnych produktach, maszynach i urządzeniach, takich jak profile stalowe, systemy ogrodzeń, meblach warsztatowych, ławkach, huśtawkach, elementach wyposażenia placów zabaw oraz innych elementach architektury ogrodowej. Stosowane w czasie procesu produkcji, wysokiej jakości surowce oraz wysokiej klasy park maszynowy, zapewnia estetykę oraz wytrzymałość wytwarzanych zaślepek plastikowych.

Są bardzo łatwe w montażu, przy odpowiednim doborze przekroju oraz rozmiaru zaślepki.

Zaślepki z tworzyw sztucznych są odporne na działanie czynników zewnętrznych i działania warunków atmosferycznych, tj, niskich i wysokich temperatur, opadów deszczu czy działania szkodliwego promieniowania UV.

W ofercie firmy Wojtplast znajdziecie Państwo szeroki wybór zaślepek o różnych rozmiarach i kształtach o różniej kolorystyce.

Wyświetlanie 1–9 z 39 wyników